Nápověda
Jak používat portál KOP?

Chystáte se do nemocnice?
Čeká vás vyšetření nebo zdravotní zákrok?

Podívejte se, kde byli pacienti před vámi spokojeni a kde ne. Porovnejte si kvalitu zdravotních služeb v jednotlivých nemocnicích a jejich specializovaných oborech. Nechoďte do nemocnice jen proto, že ji máte nejblíže. Vyberte si nemocnici a oddělení, na kterém byli pacienti spokojeni. Za své zdraví si odpovídáme sami! V sekci Hodnocení můžete srovnávat klíčové indikátory kvality v různých nemocnicích a jejich klinikách a odděleních, které hodnotily tisíce pacientů před vámi. Více


Nový partnerem RNDr. Tomáše Raitera - Kvalita očima pacientů se stal výukový portál E-Univerzity - Lifelong learning online. E-Univerzita je vzdělávací instituce poskytující možnost prohloubení odborné kvalifikace nelékařským zdravotnickým pracovníků nejen České republiky. Společnost je orientována na poskytování distančního vzdělávání v podobě e-learningových kurzů. Portfolio E-Univerzity vychází z potřeb zdravotnické praxe a snaží se vhodným způsobem reagovat na požadavky odborné veřejnosti. E-Univerzita nabízí desítky kurzů z mnoha medicínských oborů. Kompletní výčet kurzů a detailní informace o společnosti naleznete na www.euniverzita.eu. E-Univerzita je otevřena 24 hodin denně, sedm dní v týdnu a nabízí možnost studovat v čase, který studentům vyhovuje, pohodlně, ze zahraničí, z domova či zaměstnání a tempem, které si student zvolí. E-Univerzita nabízí širokou škálu odborných modulů/kurzů, jenž jsou koncipovány tak, aby adekvátně reflektovaly na požadavky a trendy v oboru ošetřovatelství, fyzioterapie, ergoterapie, radiodiagnostiky, radioterapie, gynekologie a porodnictví a intenzivní medicíny. Vzdělávání na výukovém portálu E-Univerzity nabízí úsporu času a minimalizaci nákladů na vzdělávání, zkrácení nepřítomnosti zaměstnanců na pracovišti, snadnou dostupnost studia kdekoli a kdykoli a především individuální tempo studia.


Pro více informací o nabídce služeb našeho partnera můžete kontaktovat majitelku společnosti: PhDr. Bc. Ditu Vlasákovou, RN. - tel.: +420 777 959 869; e-mail: dita.vlasakova@euniverzita.eu nebo studijní oddělení: e-mail: studijni.oddeleni@euniverzita.eu.
 

Garant projektu: RNDr. Tomaš Raiter
Partner projektu:
Copyright © 2010 Tomáš Raiter